Kliknij tutaj!
Kliknij tutaj!

Kliknij tutaj!
Kliknij tutaj!

 

NAWIGATOR: Strona główna
Zamówienie bezpłatnego biuletynu
Dziękujemy za zainteresowanie vortalem MalyBiznes.pl.
Jeżeli chce Pan(i) otrzymywać nasz bezpłatny biuletyn informacyjny, prosimy o poświęcenie kilku minut na zapoznanie się z regulaminem usługi elektronicznej.

Po podaniu adresu e-mail na skrzynkę pocztową przyjdzie automatyczna odpowiedź, w której system poprosi o potwierdzenie chęci dołączenia do grona odbiorców biuletynu. Potwierdzenie dokonywane jest kliknięciem w link.
Każdy biuletyn zawiera na końcu link umożliwiający rezygnację z subskrypcji.

 

Jeżeli akceptuje Pan(i) poniższy regulamin, prosimy kliknąć tutaj.

Regulamin usługi elektronicznej: biuletyn informacyjny MalyBiznes.pl

1. Rozsyłka biuletynów informacyjnych MalyBiznes.pl jest usługą świadczoną drogą elektroniczną w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (zwanej dalej w skórcie USUDE) z 10 lipca 2002 r.
2. Abonenci otrzymują biuletyn na podany w formularzu adres e-mail.
3. Abonent otrzymuje pierwszy biuletyn po potwierdzeniu chęci zapisania się do bazy wysyłkowej MalyBiznes.pl.
4. Do każdego biuletynu dołączana jest stopka umożliwiająca rezygnację z subskrypcji (klikalny link).
5. Wykorzystywanie informacji zawartych w biuletynie w jakiejkolwiek formie jest możliwe po spełnieniu poniższych warunków:

  • publikacja obejmuje wyłacznie lead doniesienia/analizy lub nie dłuższy niż 5 zdań skrót informacji;
  • na dole publikacji w formie elektronicznej znajduje się link klikalny, prowadzący bezpośrednio do oryginalnej treści informacji umieszczonej w vortalu MalyBiznes.pl;
  • na końcu publikacji w formie innej niż elektroniczna znajduje się informacja o treści: "Pełny tekst jest dostępny pod adresem internetowym: www.MalyBiznes.pl".
6. Zgodnie z art. 6 ust. 1 USUDE informujemy, że korzystanie z biuletynu MalyBiznes.pl nie powoduje szczególnych zagrożeń związanych z korzystaniem z usługi świadczonej drogą elektroniczną.
7. Zgodnie z USUDE informujemy, że adres e-mail to JEDYNE dane osobowe przetwarzane do celów rozsyłki biuletynu (art. 18 ust. 6). Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.
8. Usługodawcą w rozumieniu USUDE jest firma Termit Internet Consulting, Łódź, ul. Zgierska 142/263.
9. Dane osobowe odbiorców biuletynu MalyBiznes.pl nie są przekazywane osobom i podmiotom trzecim.
10. Baza danych z ograniczonym dostępem znajduje się fizycznie na serwerze expressemailmarketing.com, należacym do firmy Go Daddy Operating Company LLC, która zapewnia obsługę techniczną biuletynu MalyBiznes.pl.
11. Odbiorca biuletynu wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości reklamowych pochodzących od firmy Termit Internet Consulting oraz firm współpracujących, z zachowaniem pkt. 9 nineijszego regulaminu.

Jeżeli akceptuje Pan(i) powyższy regulamin, prosimy kliknąć tutaj.

 

NAWIGATOR: Strona główna