Kliknij tutaj!
Kliknij tutaj!


Kliknij tutaj!
Kliknij tutaj!

 

NAWIGATOR: Strona główna -> Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne MalyBiznes.pl

Forum dyskusyjne zostanie uruchomione w wersji ostatecznej vortalu MalyBiznes.pl. Wersje testowe nie oferują forum.

Administratorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

 

Zobowiązujesz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (jeżeli jesteś użytkownikiem zarejestrowanym) oraz powiadomieniem odpowiednich władz (dotyczy wszystkich, także nie zarejestrowanych użytkowników). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów.

Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili bez podania przyczyn.

Warto przeczytać:
 • Czy warto przejść na podatek liniowy?
 • Wady i zalety podatku VAT
 • Najtańsze konta firmowe
 • Wypełniamy deklarację ZUS DRA
 • Wady i zalety ulgowych składek na ZUS
 • Komputer dla firmy
 • Oprogramowanie i bezpieczeństwo w firmie
 • Przyjmujesz do wiadomości, że na forum dyskusyjnym obowiązuje całkowity zakaz publikacji jakichkolwiek materiałów mogących pośrednio lub bezpośrednio reklamować serwisy konkurencyjne wobec vortalu MalyBiznes.pl (w szczególności zaś ich adresy internetowe) oraz zawierających treści komercyjne. Posty i wątki tego typu będą usuwane bez żadnych wyjątków.

  Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

  Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email podawany przez rejestrujących się użytkowników jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

  Klikając na poniższy odnośnik zgadzasz się na wszystkie podane wyżej warunki.

   

  NAWIGATOR: Strona główna -> Forum dyskusyjne